Cennik usług budowlanych

Zlecenia budowlane

Zlecę wykonanie balustrad - Warszawa
Zlecę wykonanie balustrad schodowych wraz z pochwytami, wysokość to 110cm. Balustrady wykonane z profili ocynkowanych malowanych proszkowo, montaż pochwytu drewnianego dąb...
Zlecę wykonanie podbitki pcv - Wojkowice
Zlecę wykonanie podbitki (konstrukcja jest wykonana) z pcv. Interesują mnie Wykonawcy z doświadczeniem. Możliwość rozpoczęcia prac od zaraz. Proszę o kontakt telefoniczny.
Zlecę murowanie doniczek - Wojkowice
Zlecę wymurowanie 20 doniczek z łupka. Szczegółów udzielę telefonicznie.
Remont dachów kompleksu garażowego - Warszawa
Wspólnota remont dachów i rynien kompleksu garażowego: 8 budynków garażowych. Zakres prac: wymiana rynien oraz pasa nadrynnowego oraz kominków wentylacyjnych na metalowe...
Zlecę budowę drogi - Pólko
Zlecę wykonanie 40mb drogi dojazdowej o szerokości 5m. Podłoże gliniaste, nawierzchnia z tłucznia.
Zlecę montaż domofonu - Toporowice
Zlecę montaż domofonu. Interesuje mnie kompleksowe wykonanie zlecenia wraz z materiałem. Proszę o poważne oferty, oczekuję gwarancji na wykonaną usługę.
Zlecę wykonanie projektu garażu - Łączna
Zlecę wykonanie projektu garażu o powierzchni 62m2. Garaż z przeznaczeniem na samochód dostawczy i osobowy wykonany z płyt betonowych i betonowych słupków. Konstrukcja prostokątna...
Zlecę montaż napędu bramy - Toporowice
Zlecę montaż napędu do bramy. Jedna z bram jest wjazdowa dwuskrzydłowa, zaś druga garażowa segmentowa. Interesuje mnie kompleksowe wykonanie zlecenia wraz z materiałem. Proszę...
Zlecę montaż szamba - Opypy
Zlecę dostawę oraz montaż szamba. Interesuje mnie kompleksowa usługa wraz z wykopem instalacją szamba wraz z atestami niezbędnymi do odbioru budynku i podłączenie do budynku.
Zlecę obłożenie kominów blachą - Sosnowiec
Zlecę obłożenie trzech kominów blachą cynkową. Więcej szczegółów udzielę telefonicznie.

 

Szukaj:

Wodoodporne taśmy malarskie do delikatnych podłoży

Data:
Województwo:
Lokalizacja:
Wyświetleń:
23-04-2013 godz. 10:59:27
Kujawsko-pomorskie
Białe Błota
302

Opis:

Jestem producentem wodoodpornych taśm malarskich do delikatnych podłoży z klejem w postaci nitek zagęszczonych na obrzeżach. Jest to wysokozaawansowany technologicznie, zgłoszony do opatentowania produkt, przewyższający pod wieloma względami tradycyjne taśmy papierowe. Zalecane są do delikatnych i gładkich podłoży, jak listwy i panele boazeryjne oklejone papierem drewnopodobnym oraz inne elementy stolarki budowlanej, słabe gładzie gipsowe, świeże i słabe powłoki malarskie, w szcególności wtedy, gdy pośpiech nie pozwala na przestrzeganie prawidłowej technologii wykonywania prac, a tradycyjne taśmy powodują uszkodzenia maskowanych podłoży.


Pokaż formularz kontaktu...

przepisz słowo 'żółw' : Wyślij kopię emaila:

Zlecenia budowlane i remontowe


Inne ogłoszenia w kategorii:

 

cena: 523,98 zł
Polskiej produkcji drzwi techniczne 80cm lub 90cm, z certyfikacją, gr. skrzydła 40mm, ocynkowane nie lakierowane, jeden zamek wpuszczany z(...)

cena: 6,55 zł
Ytong pp4/06s+gt 60x20x24 zużycie : 8,33 szt./m2 opakowania : paleta = 48 szt. paleta jednorazowa - 6,15 zł/szt

cena: 491,39 zł
Drzwi stalowe pełne płaszczowe rever (nazwa handlowa „polporta multi rever”), wymiar handlowy 70x200cm, wym. w św. muru: 800x2050mm. wypełnienie(...)

Wspol.pl producent paneli stosowanych na podbicia dachowe, sufity podwieszane,do adaptacji poddaszy, na elewacje, do zabudowy balkonów sprzedaż(...)

Jesteśmy firmą zajmującą się usługami z użyciem koparko-ładowarki oraz transportem materiałów sypkich. nasza firma istnieje od 2005(...)

cena: 74,00 zł
Panele ogrodzeniowe z montażem w cenie./ 1 mb/ produkcja polska, cynkowane ogniowo.; wymiary; -1530mm x 2500mm x 5mm -słupek 2000mm z akcesoriami

cena: 10,71 zł
Firma wiplast oferuje rury ciśnieniowe w średnicach od dn 63 do dn 400. (pn-6, pn-10, pn-12,5, pn-16) poniżej nasza firma przestawia podstawowy(...)

Prefabrykowane podmurówki betonowe wykorzystywane są pod ogrodzenia z siatki, paneli metolowych, elementów kutych lub drewnianych. stanowią(...)

Oferuj e kompleksowe zaopatrzenie w materiały do wykonania ekonomicznych i ekologicznych instalacji c. o. u odbiorców indywidualnych. przy(...)

cena: 8,20 zł
Termalica to wyjątkowy materiał ścienny i system budowlany nowj generacji. wymiary bloczków 24/25/60 zużycie - 6,67 szt/m2 opakowania(...)

REGULAMIN
Copyright © 2012 ogloszenia-budowlane.net