Cennik usług budowlanych

Zlecenia budowlane

Zlecę wykonanie balustrad - Warszawa
Zlecę wykonanie balustrad schodowych wraz z pochwytami, wysokość to 110cm. Balustrady wykonane z profili ocynkowanych malowanych proszkowo, montaż pochwytu drewnianego dąb...
Zlecę wykonanie podbitki pcv - Wojkowice
Zlecę wykonanie podbitki (konstrukcja jest wykonana) z pcv. Interesują mnie Wykonawcy z doświadczeniem. Możliwość rozpoczęcia prac od zaraz. Proszę o kontakt telefoniczny.
Zlecę murowanie doniczek - Wojkowice
Zlecę wymurowanie 20 doniczek z łupka. Szczegółów udzielę telefonicznie.
Remont dachów kompleksu garażowego - Warszawa
Wspólnota remont dachów i rynien kompleksu garażowego: 8 budynków garażowych. Zakres prac: wymiana rynien oraz pasa nadrynnowego oraz kominków wentylacyjnych na metalowe...
Zlecę budowę drogi - Pólko
Zlecę wykonanie 40mb drogi dojazdowej o szerokości 5m. Podłoże gliniaste, nawierzchnia z tłucznia.
Zlecę montaż domofonu - Toporowice
Zlecę montaż domofonu. Interesuje mnie kompleksowe wykonanie zlecenia wraz z materiałem. Proszę o poważne oferty, oczekuję gwarancji na wykonaną usługę.
Zlecę wykonanie projektu garażu - Łączna
Zlecę wykonanie projektu garażu o powierzchni 62m2. Garaż z przeznaczeniem na samochód dostawczy i osobowy wykonany z płyt betonowych i betonowych słupków. Konstrukcja prostokątna...
Zlecę montaż napędu bramy - Toporowice
Zlecę montaż napędu do bramy. Jedna z bram jest wjazdowa dwuskrzydłowa, zaś druga garażowa segmentowa. Interesuje mnie kompleksowe wykonanie zlecenia wraz z materiałem. Proszę...
Zlecę montaż szamba - Opypy
Zlecę dostawę oraz montaż szamba. Interesuje mnie kompleksowa usługa wraz z wykopem instalacją szamba wraz z atestami niezbędnymi do odbioru budynku i podłączenie do budynku.
Zlecę obłożenie kominów blachą - Sosnowiec
Zlecę obłożenie trzech kominów blachą cynkową. Więcej szczegółów udzielę telefonicznie.

 

Szukaj:

Wodoodporne taśmy malarskie do delikatnych podłoży

Data:
Województwo:
Lokalizacja:
Wyświetleń:
23-04-2013 godz. 10:59:27
Kujawsko-pomorskie
Białe Błota
296

Opis:

Jestem producentem wodoodpornych taśm malarskich do delikatnych podłoży z klejem w postaci nitek zagęszczonych na obrzeżach. Jest to wysokozaawansowany technologicznie, zgłoszony do opatentowania produkt, przewyższający pod wieloma względami tradycyjne taśmy papierowe. Zalecane są do delikatnych i gładkich podłoży, jak listwy i panele boazeryjne oklejone papierem drewnopodobnym oraz inne elementy stolarki budowlanej, słabe gładzie gipsowe, świeże i słabe powłoki malarskie, w szcególności wtedy, gdy pośpiech nie pozwala na przestrzeganie prawidłowej technologii wykonywania prac, a tradycyjne taśmy powodują uszkodzenia maskowanych podłoży.


Pokaż formularz kontaktu...

przepisz słowo 'żółw' : Wyślij kopię emaila:

Zlecenia budowlane i remontowe


Inne ogłoszenia w kategorii:

 

cena: 57,00 zł
Panel ogrodzeniowy ocynkowany ogniowo wym . 250 x 153 , oczko 5 x 20 , drut fi 4 mm. słupki 200 60 x 40 z akcesoriami w tym śruby niezrywalne(...)

cena: 280 000,00 zł
Do sprzedania sprzęt wiertniczy w postaci osłonowych rur wiertniczych: 20 cali-ponad 20m, 18 cali- 56m, 16 cali- 86m, 14 cali- ponad 100m,(...)

cena: 0,10 zł
Oferujemy paŃstwu pokrycia dachowe wiodĄcych firm na polskim rynku a takŻe materiaŁy budowlane takie jak cegŁy klinkierowe,,pustaki ceramiczne,zaprawy(...)

cena: 140,00 zł
Sprzedam bezpieczną nawierzchnie elastyczna epdm doskonale nadającą się pod bezpieczne place zabaw czy też na ogródek . płytki dostępne(...)

cena: 5,05 zł
Pustak pichler pia 25/38/23,8 zużycie : 10,5 szt/m2 opakowania : paleta = 60 szt. palety niekaucjonowane, bezzwrotne

cena: 8,20 zł
Termalica to wyjątkowy materiał ścienny i system budowlany nowj generacji. wymiary bloczków 24/25/60 zużycie - 6,67 szt/m2 opakowania(...)

Kręgi betonowe, osadniki, studnie, pokrywy betonowe, rury betonowe

Sklep wielobranżowy rotexpol posiada w swojej ofercie produkty branży budowlanej, turystycznej, wyposażenia domu. posiadamy także w swojej(...)

cena: 15,00 zł
Mozaika szklana marki colours w formacie 30 x 30 cm. przeznaczona jest do stosowania wewnątrz budynków. jedno opakowanie zawiera 11 sztuk,(...)

W ofercie pełna gama wyrobów firmy libet - przemysłowe (kostka, obrzeża, płyty chodnikowe itp.) oraz pełną gamę kolorystyczną kostek(...)

REGULAMIN
Copyright © 2012 ogloszenia-budowlane.net