Cennik usług budowlanych

Zlecenia budowlane

Zlecę wykonanie balustrad - Warszawa
Zlecę wykonanie balustrad schodowych wraz z pochwytami, wysokość to 110cm. Balustrady wykonane z profili ocynkowanych malowanych proszkowo, montaż pochwytu drewnianego dąb...
Zlecę wykonanie podbitki pcv - Wojkowice
Zlecę wykonanie podbitki (konstrukcja jest wykonana) z pcv. Interesują mnie Wykonawcy z doświadczeniem. Możliwość rozpoczęcia prac od zaraz. Proszę o kontakt telefoniczny.
Zlecę murowanie doniczek - Wojkowice
Zlecę wymurowanie 20 doniczek z łupka. Szczegółów udzielę telefonicznie.
Remont dachów kompleksu garażowego - Warszawa
Wspólnota remont dachów i rynien kompleksu garażowego: 8 budynków garażowych. Zakres prac: wymiana rynien oraz pasa nadrynnowego oraz kominków wentylacyjnych na metalowe...
Zlecę budowę drogi - Pólko
Zlecę wykonanie 40mb drogi dojazdowej o szerokości 5m. Podłoże gliniaste, nawierzchnia z tłucznia.
Zlecę montaż domofonu - Toporowice
Zlecę montaż domofonu. Interesuje mnie kompleksowe wykonanie zlecenia wraz z materiałem. Proszę o poważne oferty, oczekuję gwarancji na wykonaną usługę.
Zlecę wykonanie projektu garażu - Łączna
Zlecę wykonanie projektu garażu o powierzchni 62m2. Garaż z przeznaczeniem na samochód dostawczy i osobowy wykonany z płyt betonowych i betonowych słupków. Konstrukcja prostokątna...
Zlecę montaż napędu bramy - Toporowice
Zlecę montaż napędu do bramy. Jedna z bram jest wjazdowa dwuskrzydłowa, zaś druga garażowa segmentowa. Interesuje mnie kompleksowe wykonanie zlecenia wraz z materiałem. Proszę...
Zlecę montaż szamba - Opypy
Zlecę dostawę oraz montaż szamba. Interesuje mnie kompleksowa usługa wraz z wykopem instalacją szamba wraz z atestami niezbędnymi do odbioru budynku i podłączenie do budynku.
Zlecę obłożenie kominów blachą - Sosnowiec
Zlecę obłożenie trzech kominów blachą cynkową. Więcej szczegółów udzielę telefonicznie.

 

Szukaj:

Wodoodporne taśmy malarskie do delikatnych podłoży

Data:
Województwo:
Lokalizacja:
Wyświetleń:
23-04-2013 godz. 10:59:27
Kujawsko-pomorskie
Białe Błota
255

Opis:

Jestem producentem wodoodpornych taśm malarskich do delikatnych podłoży z klejem w postaci nitek zagęszczonych na obrzeżach. Jest to wysokozaawansowany technologicznie, zgłoszony do opatentowania produkt, przewyższający pod wieloma względami tradycyjne taśmy papierowe. Zalecane są do delikatnych i gładkich podłoży, jak listwy i panele boazeryjne oklejone papierem drewnopodobnym oraz inne elementy stolarki budowlanej, słabe gładzie gipsowe, świeże i słabe powłoki malarskie, w szcególności wtedy, gdy pośpiech nie pozwala na przestrzeganie prawidłowej technologii wykonywania prac, a tradycyjne taśmy powodują uszkodzenia maskowanych podłoży.


Pokaż formularz kontaktu...

przepisz słowo 'żółw' : Wyślij kopię emaila:

Zlecenia budowlane i remontowe


Inne ogłoszenia w kategorii:

 

cena: 149,00 zł
Sprzedam pakiet 50 szt. rurek aluminiowych w gatunku pa 38 fi 16 x 1,0 mm o długości 2,9 mb każda, czyli łącznie 145 mb. towar jest fabrycznie(...)

cena: 1 000,00 zł
Firma webac, producent żywic uszczelniających iniekcyjnie i powierzchniowo oraz systemów maprawy budynków nawiąże współpracę z wykonawcami(...)

cena: 1 000,00 zł
Sprzedam nowy zbiornik - poj.1250l - producent zbiornik do montażu pod ziemię lub wolnostojący. Łatwy montaż - waga zbiornika 50kg zbiornik(...)

Prefabrykowane podmurówki betonowe wykorzystywane są pod ogrodzenia z siatki, paneli metolowych, elementów kutych lub drewnianych. stanowią(...)

cena: 7,93 zł
Papa termozgrzewalna v60 s42h wierzchniego krycia villas cena za m2 na rolce 7,5m na palecie: 150 m2 wysyłka cały kraj. w swojej ofercie(...)

- kotły gazowe atmosferyczne / kondensacyjne/centrale grzewcze - automatyka kotłowa - podgrzewacze c.w.u. - zmiękczacze wody - zestawy(...)

cena: 200,00 zł
Zajmujemy się sprzedażą i obróbką kamienia w swojej ofercie mamy między innymi: - kostkę bazaltową, granitową i kolorową. - kamień(...)

cena: 150,00 zł
... to minimalna kwota zakupów w sklepie internetowym wszelkiego rodzaju materiałów i narzędzi do wykonywania robót wykończeniowych. sprzedajemy(...)

cena: 1,00 zł
Producent i dostawca najwyższej jakości materiałów budowlanych. bogaty asortyment ! gwarancja niskich cen ! w ofercie posiadamy: (...)

cena: 4,60 zł
Produkt przeznaczony do budowy ścian zewnętrznych nośnych z dociepleniem oraz ścian wewnętrznych nośnych. grubość ściany: 25 cm wymiary(...)

REGULAMIN
Copyright © 2012 ogloszenia-budowlane.net