Cennik usług budowlanych

Zlecenia budowlane

Zlecę wykonanie balustrad - Warszawa
Zlecę wykonanie balustrad schodowych wraz z pochwytami, wysokość to 110cm. Balustrady wykonane z profili ocynkowanych malowanych proszkowo, montaż pochwytu drewnianego dąb...
Zlecę wykonanie podbitki pcv - Wojkowice
Zlecę wykonanie podbitki (konstrukcja jest wykonana) z pcv. Interesują mnie Wykonawcy z doświadczeniem. Możliwość rozpoczęcia prac od zaraz. Proszę o kontakt telefoniczny.
Zlecę murowanie doniczek - Wojkowice
Zlecę wymurowanie 20 doniczek z łupka. Szczegółów udzielę telefonicznie.
Remont dachów kompleksu garażowego - Warszawa
Wspólnota remont dachów i rynien kompleksu garażowego: 8 budynków garażowych. Zakres prac: wymiana rynien oraz pasa nadrynnowego oraz kominków wentylacyjnych na metalowe...
Zlecę budowę drogi - Pólko
Zlecę wykonanie 40mb drogi dojazdowej o szerokości 5m. Podłoże gliniaste, nawierzchnia z tłucznia.
Zlecę montaż domofonu - Toporowice
Zlecę montaż domofonu. Interesuje mnie kompleksowe wykonanie zlecenia wraz z materiałem. Proszę o poważne oferty, oczekuję gwarancji na wykonaną usługę.
Zlecę wykonanie projektu garażu - Łączna
Zlecę wykonanie projektu garażu o powierzchni 62m2. Garaż z przeznaczeniem na samochód dostawczy i osobowy wykonany z płyt betonowych i betonowych słupków. Konstrukcja prostokątna...
Zlecę montaż napędu bramy - Toporowice
Zlecę montaż napędu do bramy. Jedna z bram jest wjazdowa dwuskrzydłowa, zaś druga garażowa segmentowa. Interesuje mnie kompleksowe wykonanie zlecenia wraz z materiałem. Proszę...
Zlecę montaż szamba - Opypy
Zlecę dostawę oraz montaż szamba. Interesuje mnie kompleksowa usługa wraz z wykopem instalacją szamba wraz z atestami niezbędnymi do odbioru budynku i podłączenie do budynku.
Zlecę obłożenie kominów blachą - Sosnowiec
Zlecę obłożenie trzech kominów blachą cynkową. Więcej szczegółów udzielę telefonicznie.

 

Szukaj:

Wodoodporne taśmy malarskie do delikatnych podłoży

Data:
Województwo:
Lokalizacja:
Wyświetleń:
23-04-2013 godz. 10:59:27
Kujawsko-pomorskie
Białe Błota
346

Opis:

Jestem producentem wodoodpornych taśm malarskich do delikatnych podłoży z klejem w postaci nitek zagęszczonych na obrzeżach. Jest to wysokozaawansowany technologicznie, zgłoszony do opatentowania produkt, przewyższający pod wieloma względami tradycyjne taśmy papierowe. Zalecane są do delikatnych i gładkich podłoży, jak listwy i panele boazeryjne oklejone papierem drewnopodobnym oraz inne elementy stolarki budowlanej, słabe gładzie gipsowe, świeże i słabe powłoki malarskie, w szcególności wtedy, gdy pośpiech nie pozwala na przestrzeganie prawidłowej technologii wykonywania prac, a tradycyjne taśmy powodują uszkodzenia maskowanych podłoży.


Pokaż formularz kontaktu...

przepisz słowo 'żółw' : Wyślij kopię emaila:

Zlecenia budowlane i remontowe


Inne ogłoszenia w kategorii:

 

cena: 1 800,00 zł
Do sprzedania ściski drewniane dębowe do zapuszczania filtrów studziennych o średnicy 150/160mm i 200/220mm.Ściski są mało co używane.(...)

cena: 2 000,00 zł
Proponowany system kominowy może być stosowany do każdego rodzaju paliwa (np. węgiel, miał, drewno, olej opałowy, gaz). zapewnia odpowiedni(...)

PŁyty drogowe mon nowe doskonałe do utwardzania placów, parkingów, torowisk tramwajowych oraz budowy dróg dojazdowych. płyty wykonane(...)

cena: 140,00 zł
Sprzedam bezpieczną nawierzchnie elastyczna epdm doskonale nadającą się pod bezpieczne place zabaw czy też na ogródek . płytki dostępne(...)

cena: 1,00 zł
Oferujemy profesjonalna chemie budowlana marki kerakoll i mapei ( kleje ,zaprawy ,wylewki,hydroizolacje,fugi,silikony,grunty itp. ) dla profesjonalnych(...)

cena: 523,98 zł
Polskiej produkcji drzwi techniczne 80cm lub 90cm, z certyfikacją, gr. skrzydła 40mm, ocynkowane nie lakierowane, jeden zamek wpuszczany z(...)

cena: 57,00 zł
Panel ogrodzeniowy ocynkowany ogniowo wym . 250 x 153 , oczko 5 x 20 , drut fi 4 mm. słupki 200 60 x 40 z akcesoriami w tym śruby niezrywalne(...)

cena: 55,00 zł
Ogrodzenia panelowe już od 55 zł za 1 mb ogrodzenia . ogrodzenie panelowe wykonane z panela 153 x 250 , drut ocynkowany 4 mm . słupki(...)

cena: 5,05 zł
Pustak pichler pia 25/38/23,8 zużycie : 10,5 szt/m2 opakowania : paleta = 60 szt. palety niekaucjonowane, bezzwrotne

cena: 4,60 zł
Produkt przeznaczony do budowy ścian zewnętrznych nośnych z dociepleniem oraz ścian wewnętrznych nośnych. grubość ściany: 25 cm wymiary(...)

REGULAMIN
Copyright © 2012 ogloszenia-budowlane.net